Articles Comments

http://niekad.eu » Veidui

Jazminų kremas

Jazminų kremas

Kva­pas tai it jazminų puokštė panosėje… Nelabai tikė­jausi tokio kvapo, kitu kartu, manau, gal­ima net ir be jazminų absoli­uto tokį kvapą išgauti, užtektų jo/jazmino vaško. Gel­tonas, it medus kre­mukas susuk­tas iš: 30 ml ylang ylang kva­piųjų kanangų van­dens 5,5 ml argano, abrikosų kauliukų aliejų ir morkų fito­lio 2,2 gr emulsinio vaško 1,2 gr jazminų vaško 4 l kon­ser­vanto 3 l jazminų absoli­uto 1 l vanilės ekstrakto Išeiga apie 40 ml. … Skaityti toliau »

Peržiūrėjo: 76

Kategorija: Veidui

Rožių kremas

Rožių kremas

Pasi­bai­gus kre­mui, truputis kūry­bos. Mažas kiekis (~15 ml) rožių kremo vei­dui. Pasižaisime su mažais kieki­ais, kol atra­siu tą geri­ausią kremo tek­stūrą. Apytik­slė sudėtis: 10 g. rožių van­dens, 0,8 g. emulsinio vaško, 0,4 g. rožių vaško, 1,8 g. aliejų (argano ir saldžiųjų migdolų), 1 l. kon­ser­vanto, 2 l. rožių eterinio alie­jaus, kruope­lytė rožių oksido. Kre­mukas gavosi puikios tek­stūros, švel­nios rožinės spalvytės, toks kokio norėjosi: nei per riebus, nei per ‘skys­tas’. Tik kva­pas nuo rožių van­dens per inten­syvus, o gal rožių oksi­das savo kvapą sudėliojo. … Skaityti toliau »

Peržiūrėjo: 118

Kategorija: Veidui

Bičių’ kremas

<span class="quo">‘</span>Bičių’ kremas

Tiek nedaug, o tiek mal­onių kvapų. Kremo pagrindas: alyvuogių aliejus, bičių vaškas ir rožių van­duo. Sako atsi­tik­t­inumų nebūną, tad dėl šios priežasties matyt ir papuolė į rankas koky­biškas alyvuogių aliejus: kar­tus, žalsvas, tarpais saldūs kvapo tonai pasid­uoda. Pirmą kartą uodžiant, nosis net susir­aukė, atstūmė. Bet su kiekviena diena, kva­pas kažkaip prisi­jauk­i­na­mas, ir dabar tose alyvuogėse užsi­uodžia tiek įvairovės. Rožių van­duo neap­sako­mai švel­niai, saldžiai ką tik saulėje pra­sisklei­du­siomis rožėmis kvepia. O bičių vaškas tikri­au­siai dau­gu­mai uostas: … Skaityti toliau »

Peržiūrėjo: 136

Kategorija: Kūnui, Veidui

iHerb.com

iHerb.com

iHerb — šiek tiek sveikiau, šiek tiek pigiau. 5 dol. nuo­laida pir­mam užsaky­mui su mūsų koduku: KOQ048 Jei kyla klausimų, sunkumų, rašykite, padė­siu  ir ačiū, jei panau­dosite mūsų koduką!  Tiesa, siun­ti­mas kain­uoja 6 dol (jei nevirši­ja­mas 1814 gr. svoris). O kad prekės siek­damos Lietuvą nebūtų apmokęsti­namos, nereiktų viršyti 75 litų sumos. Čia galite peržiūrėti visų pirktų prekių atsiliepimus  Atejo mūsų siuntinukas iš iHerb’o. Šis tas, kas išbandyta ir tiko/patiko: Agavos siru­pas, ekologiškas, sertifikuotas. Mokėta 4,7 dole­rio, gru­biai tari­ant, 13 litų už 482 gr. … Skaityti toliau »

Peržiūrėjo: 796

Kategorija: Gydome, KNYGOS, Kūnui, Plaukams, Veidui, Žaliavalgystė